SPOR İL MÜDÜRLERİNE OPERASYON!

Gençlik Spor Genel Müdürlüğü tayinler için düğmeye bastı

SPOR  İL MÜDÜRLERİNE OPERASYON!
SPOR  İL MÜDÜRLERİNE OPERASYON!
Bu içerik 7247 kez okundu.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü , il spor müdürlüklerinde rotasyon ve değişiklik için düğmeye bastı,üç ilin spor müdürü merkeze alınırken, İstanbul Spor İl Müdürlüğüne Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç atandı.

Spor Bakanı Suat Kılıç ve  Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın birlikte yürüttüğü operasyon ile 20’nin üzerinde, Spor İl Müdürünün  görev yerinin değişeceği, başarısız olan birçok müdüründe merkeze alınacağı iddia edildi.

Spor İl Müdürlerinin tayinlerinin toplu olarak değil, atamaların başladığı ve devam edeceği belirtildi.Son tayinlere göre, yaşdan emekli olan İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Av.Numan Güney’in yerine, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami  Koç atanırken, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintiman ,Bolu Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne getirildi.Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen ile birlikte Kayseri Gençlik Hizmetleri Müdürü Mehmet Emin Özen, Kars Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Gürsel Polat merkeze alınan müdürler oldu.

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ın ise ,önümüzdeki günlerde çıkacak yeni kararname ile küçük bir ile atanacağı iddia edildi.

Gençlik Spor Genel Müdürlüğü sporda başarısız olan iller ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlerini masaya yatırdığı, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün bu liste içerisinde olduğu,son kararı Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın vereceği sızan haberler arasında yer alıyor.

 
 
 
 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“HİZMET SEVDAMIZ HİÇ BİTMEYECEK”
“HİZMET SEVDAMIZ HİÇ BİTMEYECEK”
BORSA’DAN TOBB ZİYARETİ
BORSA’DAN TOBB ZİYARETİ