Advert
Advert
Advert

AYRANCI’DA YATIRIM SEFERBERLİĞİ !

Vali Murat Koca, Milletvekili Akgün ve Medaş-DSİ Bölge Müdürleri inceleme yaptılar

AYRANCI’DA YATIRIM SEFERBERLİĞİ !
AYRANCI’DA YATIRIM SEFERBERLİĞİ !
Bu içerik 1808 kez okundu.
Reklam

 

Ayrancı ilçesine yapılacak olan yatırımlarla ilgili incelemeler yapıldı. Vali Murat Koca, Ak Parti Karaman Milletvekili Mevlüt  Akgün, DSİ 4.Bölge Müdürü Mustafa Uzun, Medaş Genel Müdürü Muhittin Murat ile yetkililer Ayrancı barajı , Çukur köyü göleti başta olmak üzere bölgeye gezdi, incelemelerde bulundular.

Vali Murat Koca Ayrancı’daki yapılması düşünülen yatırımlarla ilgili olarak Ak Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, DSİ 4.Bölge Müdürü Mustafa Uzun, Medaş Genel Müdürü Muhittin Murat, Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Bayır, İl Genel Meclis üyesi Adem Kapar, ilçe belediye başkanları ve yetkililer ile birlikte ilk olarak Ayrancı ilçesine gittiler ve burada Ayrancı barajında incelemelerde bulundular.Ayrancı barajının son yağışlardan dolayı doluluk oranının yüksek seviyelere çıkması memnunluk yarattı.

Ayrancı ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen  Vali Murat Koca ve Ak Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün ve beraberindekiler, burada sorunları dinledi ve yapılacak olan yatırımları anlattı.Akgün ayrıca Ayrancı bölgesi halkının taleplerini aldı ve gereğinin yapılacağını söyledi.

Vali Murat Koca ile Mevlüt Akgün Taşkale’ye geçerek incelemelerine burada devam etti ve Taşkale’de vatandaşlarla bir araya geldiler. İncesu mağarasına geçen Vali Murat Koca ve  beraberindekiler mağarayı gezdiler. Heyet daha sonra Çukur köyüne geçti ve buradak yapımı devam eden  gölet çalışmaları hakkındra bilgi aldılar. 

 

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÖKSU TAŞELİ HAVZASI KALKINMA PROJESİ BAŞVURULARI BAŞLADI
GÖKSU TAŞELİ HAVZASI KALKINMA PROJESİ BAŞVURULARI BAŞLADI
“VATAN OLMADAN DİN DE,MİLLET DE,DEVLET DE OLMAZ”
“VATAN OLMADAN DİN DE,MİLLET DE,DEVLET DE OLMAZ”